MONTAKO s.r.o.

Vodárenská 732
Kralupy nad Vltavou
Středočeský kraj
Telefon: 420315746137
Fax: 420315725994
E-mail: info@montako.com
www: http://www.montako.com/
GPS: 50.245735,14.323661

Vystavené produkty ROLTECHNIK v této prodejně pro Vaše vyzkoušení

ALOHA-M - SANIPRO

Čtvercová sprchová vanička z litého mramoru

Moderní sprchová vanička ve tvaru čtverce se hodí do každé koupelny, ve které se chcete cítit dobře. Vanička je vyrobená z litého mramoru, přírodního materiálu, který vyniká svými perfektními vlastnostmi - odolnost, stabilita a dlouhá životnost. Pro vaši bezpečnost při sprchování má vanička protiskluzový povrch. Vybírejte z několika rozměrů.

ALOHA-M - SANIPRO

AUSTIN

Čtvrtkruhový sprchový kout s jednokřídlými otevíracími dveřmi

Sprchový kout z řady SANIPRO LINE je vhodný pro každého, kdo chce kvalitní sprchový kout za příznivou cenu. Jednokřídlé otevírací dveře jsou zavěšené na prvotřídních pantech v povrchové úpravě chrom, které vám budou spolehlivě sloužit. Nechybí praktické dlouhé madlo, které může sloužit i na pověšení ručníku. Na tento sprchový kout poskytujeme záruku 2 roky.

Náhradní díly pro sprchový kout AUSTIN

AUSTIN

DREAM-P - SANIPRO

Čtvrtkruhová samonosná sprchová vanička z koextrudované skořepiny s nosičem GREENSIR

Řada SANIPRO vyniká svou univerzálností - hodí se do každé koupelny. Čtvrtkruhová sprchová vanička má jednoduchý a velmi praktický design. Jistě oceníte, že je samonosná a velmi snadno se montuje. Na tuto sprchovou vaničku vám poskytujeme záruku 2 roky. Navíc ji dodáváme včetně sifonu DREAM-P.

DREAM-P - SANIPRO

FLAT KVADRO čtverec

Čtvercová akrylátová sprchová vanička

Akrylátové sprchové vaničky Roltechnik jsou oblíbené pro svou pevnost, odolnost a velmi snadnou údržbu. Tato čistě bílá akrylátová vanička je vyztužená sklolaminátovou vrstvou, a tak i po letech perfektně drží svůj tvar. Také proto vám na ni dáváme záruku 10 let.

FLAT KVADRO čtverec

PXS2L+PXS2P

Čtvercový sprchový kout s dvoudílnými posuvnými dveřmi

Čtvercový sprchový kout PXS2L+PXS2P s posuvnými dveřmi se hodí do každé moderní koupelny. Oblíbená řada PROXIMA LINE má elegantní madlo z leštěného hliníku. 6 mm bezpečnostní sklo je opatřeno speciální povrchovou úpravou ROLSHIELD, díky které je čištění sprchového koutu záležitostí na pár minutek. Potěší vás také odlehčená konstrukce, díky které působí sprchový kout PXS2L+PXS2P prostorně a také prodloužená záruka 5 let.

Náhradní díly pro sprchový kout PXS2L+PXS2P

PXS2L+PXS2P

TULLIP - SANIPRO

Asymetrická rohová akrylátová vana

Rohovou vanu TULLIP z oblíbené řady SANIPRO vyrábíme ve dvou velikostech 150 × 100 cm a 160 × 100 cm, v pravém i levém provedení. Je anatomicky tvarovaná, a tak je pro relaxaci jako stvořená. K vaně si můžete objednat i praktickou vanovou zástěnu.

TULLIP - SANIPRO

ZobrazitSkrýt podrobný popis trasyMapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů |

© 2018, ROLTECHNIK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Nahoru ↑