Roltechnik s.r.o.

Třebařov 160
569 33 Třebařov
Pardubický kraj
Telefon: +420 461 324 301
Fax: +420 461 324 297
E-mail: objednavky@roltechnik.cz
www: http://www.roltechnik.cz/
GPS: 49.842686,16.693731

Vystavené produkty ROLTECHNIK v této prodejně pro Vaše vyzkoušení

ACTIVA

Asymetrická rohová akrylátová vana

Rohovou vanu ACTIVA vyrábíme ve třech velikostech - 150 × 90, 160 × 90 a 170 × 90 cm. Na výběr máte z levého a pravého provedení, aby vám vana přesně seděla do koupelny. Na tuto anatomicky tvarovanou, velmi pohodlnou vanu vám dáváme prodlouženou 10letou záruku.

ACTIVA

ALOHA-M - SANIPRO

Čtvercová sprchová vanička z litého mramoru

Moderní sprchová vanička ve tvaru čtverce se hodí do každé koupelny, ve které se chcete cítit dobře. Vanička je vyrobená z litého mramoru, přírodního materiálu, který vyniká svými perfektními vlastnostmi - odolnost, stabilita a dlouhá životnost. Pro vaši bezpečnost při sprchování má vanička protiskluzový povrch. Vybírejte z několika rozměrů.

ALOHA-M - SANIPRO

ALOHA-P - SANIPRO

Čtvercová samonosná sprchová vanička z koextrudované skořepiny s nosičem GREENSIR

Využijte všechny výhody této samonosné sprchové vaničky ALOHA-P. Díky koextrudované skořepině je velmi odolná a stabilní. Akrylát, ze kterého je vyrobená, zajišťuje její snadnou údržbu a barevnou stálost. Sprchová vanička má nosič GREENSIR, je tudíž samonosná a její instalaci tak snadno zvládnete. Společně s vaničkou vám dodáme i sifon DREAM-P.

ALOHA-P - SANIPRO

AMD2+AMB

Sprchové dveře posuvné v kombinaci s pevnou stěnou AMB

Sestavte si obdélníkový sprchový kout na míru. Řada AMBIENT LINE umožňuje instalaci až do šířky 1500 mm. Dopřejete si tak skutečně komfortní vstup a extra tiché otevírání dveří díky nerezovým pojezdům. Praktické a zároveň designové je masivní víceúčelové madlo. Bezpečnost vám zajistí 8mm tvrzené sklo jak na dveřích, tak pevné stěně. Komponenty z chromované mosazi jsou pomyslnou třešničkou na dortu.

Náhradní díly pro sprchový kout AMD2+AMB

AMD2+AMB

AMORE

Obdélníková akrylátová vana pro dvě osoby

Unikátní vana pro dva, ve které zažijete, co je to relaxace. Už nemusíte chodit do wellness, odteď ho budete mít doma každý den. Akrylátová vana AMORE s rozměry 180 × 120 cm najde své místo ve velké koupelně. Abychom vám usnadnili montáž, dodáváme k ní i boční panel. Záruka 10 let je u nás již standardem.

AMORE

AMR2N

Čtvrtkruhový sprchový kout s dvoudílnými posuvnými dveřmi

Tento sprchový kout se stane ozdobou vaší koupelny. Téměř bezrámové provedení s sebou přináší eleganci a čistotu. Odolnou jednoduchou konstrukci sprchového koutu AMR2N doplňují stabilní komponenty z chromované mosazi. O vaši bezpečnost se postará tvrzené sklo o tloušťce 8 mm s ochrannou vrstvou ROLSHIELD. Dostatečnou vodotěsnost a perfektní dovření dveří zajistí magnetické těsnění.

Náhradní díly pro sprchový kout AMR2N

AMR2N

AUSTIN

Čtvrtkruhový sprchový kout s jednokřídlými otevíracími dveřmi

Sprchový kout z řady SANIPRO LINE je vhodný pro každého, kdo chce kvalitní sprchový kout za příznivou cenu. Jednokřídlé otevírací dveře jsou zavěšené na prvotřídních pantech v povrchové úpravě chrom, které vám budou spolehlivě sloužit. Nechybí praktické dlouhé madlo, které může sloužit i na pověšení ručníku. Na tento sprchový kout poskytujeme záruku 2 roky.

Náhradní díly pro sprchový kout AUSTIN

AUSTIN

BUFFALO NEO

Čtvrtkruhový sprchový kout s posuvnými dveřmi

Spolehlivý a velmi oblíbený sprchový kout BUFFALO NEO se hodí do každé koupelny. Představuje ekonomickou variantu vysoce kvalitního rohového sprchového koutu. Madla posuvných dveří a hliníkové profily jsou v elegantní úpravě Brillant. Čtvrtkruhový kout patří mezi klasiku, kterou si nyní může dovolit každý.

Náhradní díly pro sprchový kout BUFFALO NEO

BUFFALO NEO

COLA

Čtvercová akrylátová sprchová vanička

Středně hluboké sprchové vaničky jsou oblíbené nejen pro svou praktičnost, ale také svůj design. Akrylátová vanička je vyztužená sklolaminátovou vrstvou, a tak je velmi pevná a odolná. O její dlouhé životnosti vás jistě přesvědčí i 10letá záruka.

COLA

DREAM-M - SANIPRO

Čtvrtkruhová sprchová vanička z litého mramoru

Nízká sprchová vanička z řady SANIPRO perfektně doplní váš sprchový kout. Přírodní materiál litý mramor jí propůjčuje jedinečné vlastnosti, jako je odolnost vůči chemickému i mechanickému poškození, tvarová stálost či schopnost přizpůsobit se teplotě okolí. A k tomu ještě připočítejte dlouhou životnost.

DREAM-M - SANIPRO

DREAM-P - SANIPRO

Čtvrtkruhová samonosná sprchová vanička z koextrudované skořepiny s nosičem GREENSIR

Řada SANIPRO vyniká svou univerzálností - hodí se do každé koupelny. Čtvrtkruhová sprchová vanička má jednoduchý a velmi praktický design. Jistě oceníte, že je samonosná a velmi snadno se montuje. Na tuto sprchovou vaničku vám poskytujeme záruku 2 roky. Navíc ji dodáváme včetně sifonu DREAM-P.

DREAM-P - SANIPRO

FLAT ASYMMETRIC

Čtvrtkruhová asymetrická akrylátová sprchová vanička

Netradiční asymetrická vanička má nízkou nástupní hranu, a tak je vhodná i do bezbariérových koupelen. Je vyrobená z vysoce kvalitního akrylátu a vyztužená sklolaminátovou vrstvou. Díky tomu je tvarově stabilní a velmi odolná. Na tuto sprchovou vaničku vám poskytujeme prodlouženou 10letou záruku.

FLAT ASYMMETRIC

FLAT KVADRO čtverec

Čtvercová akrylátová sprchová vanička

Akrylátové sprchové vaničky Roltechnik jsou oblíbené pro svou pevnost, odolnost a velmi snadnou údržbu. Tato čistě bílá akrylátová vanička je vyztužená sklolaminátovou vrstvou, a tak i po letech perfektně drží svůj tvar. Také proto vám na ni dáváme záruku 10 let.

FLAT KVADRO čtverec

FLAT KVADRO obdélník

Obdélníková akrylátová sprchová vanička

Baví vás ostré elegantní tvary? Pak budete nadšení z této obdélníkové sprchové vaničky. Technicky precizní nízká vanička se snadnou instalací i údržbou si určitě získá vaše sympatie. Je vyrobená z mimořádně odolného akrylátu, a tak vám na ni dáváme záruku 10 let.

FLAT KVADRO obdélník

FLAT ROUND

Čtvrtkruhová akrylátová sprchová vanička

Sprchová vanička FLAT ROUND s velmi nízkou nástupní hranou (pouhých 5 cm) je vhodná do každé moderní koupelny, a to i do té bezbariérové. Akrylát je vyztužený sklolaminátovou vrstvou, a tak se může vanička pyšnit vysokou stabilitou, odolností a dlouhou životností. Důkazem je prodloužená 10letá záruka.

FLAT ROUND

FLORA NEO

Rohová akrylátová vana

I v menší koupelně si můžete dovolit rohovou vanu! Důkazem je akrylátová vana FLORA NEO, která má rozměry 120 × 120 cm. Nezabere moc místa, a přitom vám poskytuje dostatek prostoru pro příjemný odpočinek. Na vanu vám dáváme prodlouženou záruku 10 let.

FLORA NEO

FLORIDA - SANIPRO

Sprchová souprava s baterií

Velmi oblíbené sprchové soupravy jsou kombinací klasické ruční sprchy na oplach s hlavovou sprchou, která věrně napodobuje velmi příjemný efekt lehkého letního deště.

FLORIDA - SANIPRO

FLORIDA COMBI - SANIPRO

Sprchová souprava s baterií

Velmi oblíbené sprchové soupravy jsou kombinací klasické ruční sprchy na oplach s hlavovou sprchou, která věrně napodobuje velmi příjemný efekt lehkého letního deště.

FLORIDA COMBI - SANIPRO

GBL+GDOP1, GBP+GDOL1

Čtvercový nebo obdélníkový sprchový kout s jednokřídlými dveřmi a pevnou stěnou

Tento bezrámový sprchový kout vás nadchne svou jednoduchou elegancí a moderní čistotou. Jednokřídlé otevírací dveře poskytují komfortní vstup do sprchy. Speciálně vyvinuté profily Easy Install zajistí snadnou montáž a pevné spojení skla se stěnou. Pevná stěna i dveře jsou vyrobeny z 8mm bezpečnostního skla opatřeného povrchovou vrstvou ROLSHIELD.

Náhradní díly pro sprchový kout GBL+GDOP1, GBP+GDOL1

GBL+GDOP1, GBP+GDOL1

GDN2+UB

Dvoukřídlé sprchové dveře pro instalaci do niky, nebo pro kombinaci s pevnou stěnou UB

Bezrámové dvoukřídlé dveře jsou vhodné jak pro instalaci do niky, tak pro kombinaci s pevnou stěnou. Subtilní hliníkové profily BRILLANT jsou odolné proti korozi, speciální profily Easy Install zajistí pevné spojení stěny a skla. Dvoukřídlé otevírací dveře vám poskytují opravdu velkorysý vstupní prostor. Výplň z bezpečnostního skla je ošetřena povrchovou vrstvou ROLSHIELD.

Náhradní díly pro sprchové dveře GDN2+UB

GDN2+UB

GDOL1+GDOP1

Čtvercový nebo obdélníkový sprchový kout s dvoukřídlými otevíracími dveřmi

Bezrámový sprchový kout s dvoukřídlými dveřmi vyniká svým precizním zpracováním, použitými materiály a v neposlední řadě také jednoduchým elegantním designem. Bezpečnostní skla o síle 6 mm a 8 mm jsou uložena v mosazných pochromovaných závěsech s 3-fázovým zdvihacím mechanismem, který umožňuje aretaci dveří v polohách otevřeno, zavřeno a mikroventilace.

Náhradní díly pro sprchový kout GDOL1+GDOP1

GDOL1+GDOP1

GR2

Čtvrtkruhový sprchový kout s dvoukřídlými otevíracími dveřmi

Elegantní sprchový kout GR2 se svými doplňky v úpravě Chrom skvěle zapadne do každého interiéru moderních koupelen a ponoří vás do světa pohody a relaxace. Tento sprchový kout je vybaven dvoukřídlými otevíracími dveřmidesignově vyladěným kováním. Bude dobře sloužit nainstalovaný přímo na podlahu, stejně jako je vhodný pro čtvrtkruhovou vaničku, kterou můžete vybírat v několika instalačních rozměrech. Transparentní výplň s povrchovou úpravou ROLSHIELD působí elegantně a moderně.

Náhradní díly pro sprchový kout GR2

GR2

GR2 Asymmetric

Asymetrický sprchový kout s dvoukřídlými otevíracími dveřmi

Asymetrický sprchový kout s dvoukřídlými otevíracími dveřmi vám dá to nejlepší, co můžete v koupelně požadovat. Prostorný vstup, elegantní design díky bezrámové konstrukci a maximální bezpečí díky kombinaci 8mm a 6mm bezpečnostního skla, které je navíc opatřeno povrchovou vrstvou ROLSHIELD. Vlastnosti sprchového koutu GR2 ASYMMETRIC si prostě zamiluje každý.

Náhradní díly pro sprchový kout GR2 ASYMMETRIC

GR2 Asymmetric

GRL1, GRP1

Čtvrtkruhový sprchový kout s jednokřídlými otevíracími dveřmi

Tento bezrámový sprchový kout s jednokřídlými otevíracími dveřmi z řady Elegant Line vás potěší nejen svým čistým designem, ale také perfektními vlastnostmi. Zkombinovali jsme 6mm a 8mm bezpečnostní sklo a dosáhli jsme tak maximální odolnosti a stability čtvrtkruhového sprchového koutu. GRL1, GRP1 využívá speciálně vyvinuté profily Easy Install pro snadné uchycení pevných skel a chromované závěsy s 3-fázovým zdvihacím mechanismem.

Náhradní díly pro sprchový kout GRL1, GRP1

GRL1, GRP1

HAWAII

Čtvrtkruhová akrylátová sprchová vanička

Tato středně hluboká akrylátová vanička si vás okamžitě získá - nejen pro svou cenu, ale také pro perfektní užitné vlastnosti. Navíc umožňuje několik způsobů montáže, takže si můžete vybrat takový, který vyhovuje vaší koupelně. Na tuto elegantní sprchovou vaničku HAWAII poskytujeme záruku dlouhých 10 let.

HAWAII

HOUSTON NEO

Čtvrtkruhový sprchový kout s dvoudílnými posuvnými dveřmi

Elegantní sprchový kout HOUSTON NEO za velmi příjemnou cenu zkrášlí každou koupelnu. Prvotřídní hliníkové profily mu zajišťují stabilitu a kvalitní ložiskové pojezdy zase zaručí bezproblémové otevírání dvoudílných posuvných dveří. Kdo má rád při sprchování své soukromí, toho potěší matné bezpečnostní sklo "matt glass".

Náhradní díly pro sprchový kout HOUSTON NEO

HOUSTON NEO

INTEGRO

Obdélníková akrylátová sprchová vanička s integrovaným krytem sifonu

Tato sprchová vanička vám vezme dech! Rozměry až 1500 × 900 mm nejsou to jediné, čím se může pyšnit. Hned na první podhled vás zaujme moderní integrovaný kryt sifonu vyrobený z leštěné nerez oceli. Potěší samozřejmě i prodloužená záruka na 10 let.

INTEGRO

ISABELLA NEO

Asymetrická rohová akrylátová vana

Rohová akrylátová vana v rozměru 170 × 110 cm v levém či pravém provedení se stane dominantou v každé koupelně. Patří mezi jednu z největších asymetrických van v naší nabídce. Kromě její velikosti jistě oceníte taky prodlouženou 10letou záruku.

ISABELLA NEO

KID2

Posuvné sprchové dveře do niky

Posuvné sprchové dveře pro instalaci do niky řady KINEDOOR Line vám poskytují nevídaný komfort. Luxusní a precizně vyrobené části těchto sprchových dveří vás nenechají na pochybách, že se jedná o TOP produkt. Tyto dveře do niky jsou charakteristické především pro robustní kinetické pojezdy, které umožňují lehké otevírání a tichý chod. Bezpečnostní skla o síle 8 mm jsme navíc ošetřili povrchovou úpravou ROLSHIELD.

Náhradní díly pro sprchové dveře KID2

KID2

KID2+KIB

Posuvné sprchové dveře v kombinaci s pevnou stěnou

Posuvné sprchové dveře v kombinaci s pevnou stěnou představují velmi variabilní prostor, ve kterém se můžete doslova vyřádit. Sami si vyberte rozměry sprchových dveří KID2 (od 1300 mm do 2000 mm) a zástěny KIB (až 1200 mm), sprchový kout vám vyrobíme na míru. Díky masivním kinetickým pojezdům zvládnete dveře otevřít jedním prstem, dokonalé těsnění proti úniku vody zajišťují speciální magnety. Bezpečnostní skla o síle 8 mm jsme navíc ošetřili povrchovou úpravou ROLSHIELD.

Náhradní díly pro sprchové dveře KID2+KIB

KID2+KIB

KUBIC ASYMMETRIC

Asymetrická rohová akrylátová vana

Rozměry: 160×103, 170×110 cm (L / P). Asymetrické vany dokáží elegantním způsobem využít maximum prostoru v nestandardně řešených koupelnách. K tomuto produktu vám navíc můžeme nabídnout i designový čelní panel z akrylátu, díky kterému nemusíte vanu obezdívat. Pro snadnější instalaci a vyrovnání vany doporučujeme objednat sadu noh EXCLUSIVE.

KUBIC ASYMMETRIC

LUCE KVADRO

Masážní panel

Stále populárnější masážní panely vám zprostředkují příjemné uvolnění formou masáže v pohodlí a soukromí vašeho domova. Jejich výhodou je instalace do rohu nebo na stěnu, takže není problém využít původní sprchový kout nebo niku. Pokud však řešíte nové vybavení do koupelny, projděte si také naši širokou nabídku sprchových koutů, dveří do niky a zástěn.

LUCE KVADRO

MACAO-M

Čtvercová sprchová vanička z litého mramoru

Tato nízká sprchová vanička je jako stvořená do moderních koupelen. Decentní a čistý design bude dokonale ladit s jakýmkoliv sprchovým koutem. Je vyrobená z litého mramoru, a tak je velmi odolná a příjemná na dotek. Kvůli bezpečnosti při sprchování má protiskluzovou úpravu. Vybírejte hned z několika rozměrů sprchové vaničky MACAO-M.

MACAO-M

NIRO

Masážní panel

Stále populárnější masážní panely vám zprostředkují příjemné uvolnění formou masáže v pohodlí a soukromí vašeho domova. Jejich výhodou je instalace do rohu nebo na stěnu, takže není problém využít původní sprchový kout nebo niku. Pokud však řešíte nové vybavení do koupelny, projděte si také naši širokou nabídku sprchových koutů, dveří do niky a zástěn.

NIRO

ORLANDO NEO

Čtvercový sprchový kout s dvoudílnými posuvnými dveřmi

Cenově dostupný, a přitom tak elegantní a kvalitní. Přesně takový je čtvercový sprchový kout ORLANDO NEO. Hliníkové profily brillant skvěle ladí s matnou výplní z bezpečnostního skla. Díky příznivé ceně je tento sprchový kout vhodný i do zdravotnických a ubytovacích zařízení.

Náhradní díly pro sprchový kout ORLANDO NEO

ORLANDO NEO

PD3N

Sprchové dveře posuvné s oboustranným vstupem pro instalaci do niky

Posuvné sprchové dveře do niky mají masivní hliníkový rám v bílé barvě, a tak jsou velmi stabilní a odolné. Výhodou je oboustranné otevírání s osvědčeným systémem těsnění. Vybírejte sprchové dveře s výplní z 3mm bezpečnostního skla s povrchovou vrstvou ROLSHIELD nebo s výplní z polystyrolu. Na sprchové dveře máte možnost získat prodlouženou 5letou záruku.

Náhradní díly pro sprchové dveře PD3N

PD3N

PXD2N

Sprchové dveře posuvné pro instalaci do niky

Posuvné sprchové dveře do niky vynikají svým moderním designem a precizním provedením. Pohybují se na kvalitních ložiskových pojezdech se spodním odklápěním. Standardní výška těchto dveří je 2 m a umožňuje instalaci rovnou na podlahu, nebo se sprchovou vaničkou. Máte také možnost získat prodlouženou záruku na 5 let.

Náhradní díly pro sprchové dveře PXD2N

PXD2N

PXD2N+PXBN

Dvoukřídlé sprchové dveře v kombinaci s pevnou stěnou PXBN

Tento obdélníkový sprchový kout z řady PROXIMA LINE vás nadchne pro své detailní zpracování elegantní čistý design. Moderní design podtrhuje praktické víceúčelové madlo. Posuvné dveře se pohybují po kvalitních ložiskových pojezdech. Získejte prodlouženou 5letou záruku.

Náhradní díly pro sprchové dveře PXD2N+PXBN

PXD2N+PXBN

PXDO1N

Jednokřídlé sprchové dveře do niky

Sprchové dveře do niky PXDO1N z řady PROXIMA LINE mají designové madlo z leštěného hliníku, které perfektně ladí s profilem Brillant. Výplň dveří je tvořená 6 mm bezpečnostním sklem se speciálním povrchem ROLSHIELD, který zabraňuje usazování nečistot a vodního kamene na skle. Hliníkové profily jsou stabilní a odolné, proto se nebojíme nabídnout vám na sprchové dveře PXDO1N prodlouženou 5letou záruku.

Náhradní díly pro sprchové dveře PXDO1N

PXDO1N

PXDO1N+PXBN

Jednokřídlé sprchové dveře v kombinaci s boční stěnou

Kombinace boční stěny a jednokřídlých sprchových dveří PXDO1N+PXBN je ideální do každého typu koupelny. Výplně z 6 mm bezpečnostního skla jsou natolik pevné, že nepotřebují oporu v podobě svislých profilů, a tak celý sprchový kout působí prostorně a odlehčeně. Povrch skla je opatřen speciální technologií ROLSHIELD a na výběr máte ze dvou typů výplní Transparent a Satinato. A jako bonus vám k tomuto sprchovému koutu poskytujeme prodlouženou záruku 5 let.

Náhradní díly pro sprchové dveře PXDO1N+PXBN

PXDO1N+PXBN

PXR2N

Čtvrtkruhový sprchový kout s dvoudílnými posuvnými dveřmi

Moderní čtvrtkruhový sprchový kout PXR2N z řady PROXIMA LINE vás nadchne nejen svým nadčasovým designem, ale i svou odlehčenou konstrukcí, díky které působí celý sprchový kout prostorněji. Použité bezpečnostní sklo o tloušťce 6 mm je totiž tak pevné, že nepotřebuje vnitřní svislé profily jako oporu. Tento kout má standardní výšku 1850 mm. Potěší vás jistě také prodloužená 5letá záruka, elegantní profily Brillant a výběr z několika typů výplní, jimž nechybí speciální povrchová vrstva ROLSHIELD.

Náhradní díly pro sprchový kout PXR2N

PXR2N

PXS2L+PXS2P

Čtvercový sprchový kout s dvoudílnými posuvnými dveřmi

Čtvercový sprchový kout PXS2L+PXS2P s posuvnými dveřmi se hodí do každé moderní koupelny. Oblíbená řada PROXIMA LINE má elegantní madlo z leštěného hliníku. 6 mm bezpečnostní sklo je opatřeno speciální povrchovou úpravou ROLSHIELD, díky které je čištění sprchového koutu záležitostí na pár minutek. Potěší vás také odlehčená konstrukce, díky které působí sprchový kout PXS2L+PXS2P prostorně a také prodloužená záruka 5 let.

Náhradní díly pro sprchový kout PXS2L+PXS2P

PXS2L+PXS2P

RECTAN-M

Obdélníková sprchová vanička z litého mramoru

Elegantní tvar, prvotřídní zpracování, dostatek místa pro sprchování. To všechno vám nabízí sprchová vanička RECTAN-M z prvotřídního litého mramoru. Je vyrobená z jednoho kusu umělého mramoru, a proto má jedinečné fyzikálně-mechanické vlastnosti, je stálá a odolná. Na vaničku vám poskytujeme prodlouženou záruku 5 let.

RECTAN-M

SABRINA NEO

Rohová akrylátová vana

Tuto akrylátovou vanu vám nabízíme v rozměrech 140 × 140 cm 150 × 150 cm. Stane se dominantou každé koupelny. Akrylát, ze kterého je vana SABRINA NEO vyrobená, zajišťuje její odolnost a dlouhou životnost. Také proto vám na tuto vanu dáváme extra prodlouženou záruku 10 let.

SABRINA NEO

SAVONA /180×80

Obdélníková akrylátová vana

Dopřejte si komfort v prostorné vaně SAVONA o rozměrech 180 × 80 cm. Je vyrobená z odolného akrylátu, který je příjemný na omak a nestudí jako klasické smaltované vany. Na vanu vám dáváme prodlouženou 10letou záruku. Objednejte si k vaně ještě podhlavník a užívejte si malé domácí wellness.

SAVONA /180×80

SCREEN - SANIPRO

Vanová zástěna oboustranně otevíratelná

Stylová vanová zástěna Sceen Sanipro vás okouzlí svým designovým provedením s potiskem. Elegantně a jemně doladí vzhled vaší koupelny, navíc disponuje skvělou funkčností. Zástěna je vyrobena z bezpečnostního skla o tlouštce 5 mm. Oceníte také oboustranné otevírání, zejména pokud nemáte dostatečný prostor v koupelně.

Náhradní díly pro vanovou zástěnu SCREEN - SANIPRO

SCREEN - SANIPRO

SEAT ECO

Sedátko do sprchového koutu

Odolné sprchové sedátko SEAT ECO se speciální pevnou konstrukcí má nosnost až 100 kg, takže se přizpůsobí úplně každému! Je vyrobeno z materiálů, které nevyžadují speciální údržbu a nebudou korodovat. Navíc ho snadno upevníte do sprchového koutu a následně ho zase vyjmete. Užijte si každé sprchování naplno se sprchovým sedátkem SEAT ECO!

SEAT ECO

SELMA - SANIPRO

Sprchová souprava s baterií

Velmi oblíbené sprchové soupravy jsou kombinací klasické ruční sprchy na oplach s hlavovou sprchou, která věrně napodobuje velmi příjemný efekt lehkého letního deště.

SELMA - SANIPRO

SELMA COMBI - SANIPRO

Sprchová souprava s baterií

Velmi oblíbené sprchové soupravy jsou kombinací klasické ruční sprchy na oplach s hlavovou sprchou, která věrně napodobuje velmi příjemný efekt lehkého letního deště.

SELMA COMBI - SANIPRO

SEMIDEEP NEO - SANIPRO

Čtvrtkruhová samonosná polohluboká sprchová vanička vyztužená technologií GREENSIR 

Pokud hledáte kvalitní sprchovou vaničku, ale zároveň jste omezeni cenou, našli jste. Polohluboká vanička SEMIDEEP NEO nedělá kompromisy - akrylát je mimořádně odolný, povrch se velmi snadno udržuje a díky tomu, že je vanička samonosná, montáž bude hračka.

SEMIDEEP NEO - SANIPRO

SWING

Vanová zástěna oboustranně otevíratelná

Bezrámová vanová zástěna SWING se designově liší od ostatních zástěn naší nabídky. Má profil se zdvihovým mechanismem a elegantní madlo v chromové úpravě. Nechybí speciální povrchová úprava Rolshield a prodloužená záruka na 5 let.

Náhradní díly pro vanovou zástěnu SWING

SWING

TAHITI-M

Čtvrtkruhová sprchová vanička z litého mramoru

Tato designová nízká vanička perfektně doplní váš sprchový kout. Je vyrobená z litého mramoru, který je v luxusních koupelnách jako doma. Předností je možnost instalace přímo na podlahu, nebo na hotový obklad pomocí nožiček. Na sprchovou vaničku vám dáváme prodlouženou záruku 5 let.

TAHITI-M

TB+TDO1

Čtvercový nebo obdélníkový sprchový kout s jednokřídlými dveřmi a pevnou stěnou

Čtvercový nebo obdélníkový sprchový kout s jednokřídlými otevíracími dveřmi z řady TOWER LINE v sobě kombinuje čisté linie a technickou preciznost. Při jeho výrobě jsme použili speciální magnetické těsnění pro maximální vodotěsnost sprchového koutu. Zdvihový mechanismus, který umožňuje otevírání dveří v obou směrech, vám poskytuje skutečně komfortní vstup. Na sprchový kout TB+TDO1 poskytujeme nadstandardní 5letou záruku. Pevná stěna i dveře jsou vyrobeny z 6mm bezpečnostního skla opatřeného povrchovou vrstvou ROLSHIELD.

Náhradní díly pro sprchový kout TB+TDO1

TB+TDO1

TCO1+TB

Čtvercový nebo obdélníkový sprchový kout s jednokřídlými dveřmi a pevnou stěnou

Elegantní čtvercový nebo obdélníkový sprchový kout TCO1+TB umožňuje oboustranné otevírání dveří dovnitř i ven a poskytuje vám tak opravdu komfortní vstup do sprchy. Nové magnetické těsnění a zdvihový mechanismus zajišťuje dokonalejší uzavření sprchového koutu, díky kterému neunikne ani kapka vody vedle. O kvalitě sprchového koutu TCO1+TB vás jistě přesvědčí i prodloužená 5letá záruka a vysoce kvalitní profily z ušlechtilého hliníku. Pevná stěna i dveře jsou vyrobeny z 6mm bezpečnostního skla opatřeného povrchovou vrstvou ROLSHIELD.

Náhradní díly pro sprchový kout TCO1+TB

TCO1+TB

TCO1+TCO1

Čtvercový nebo obdélníkový sprchový kout s dvoukřídlými otevíracími dveřmi

Čtvercový nebo obdélníkový sprchový kout TCO1+TCO1 najde díky svým elegantním tvarům místo v každé koupelně. Vysoká kvalita a spolehlivost všech použitých komponentů předurčuje tento sprchový kout k odolnosti a dlouhé životnosti. Pro maximální těsnost dveří jsme použili magnetické těsnění, které nepropustí ani kapku vedle. O vaše pohodlí se postará široký vstup a komfortní oboustranné otevírání dveří. Na TCO1+TCO1 poskytujeme prodlouženou záruku 5 let.

Náhradní díly pro sprchový kout TCO1+TCO1

TCO1+TCO1

TDN2

Dvoukřídlé sprchové dveře pro instalaci do niky, nebo pro kombinaci s boční stěnou UB

Dvoukřídlé sprchové dveře TDN2 představují velmi variabilní řešení do každé koupelny, protože je lze instalovat jak do niky, tak v kombinaci s boční stěnou. Ani těmto dveřím nechybí technické vychytávky typické pro řadu TOWER LINE. Zajistí vám nejen pohodlné sprchování, ale také vysokou spolehlivost, dlouhodobé bezproblémové užívání a dokonalou těsnost. Důkazem je prodloužená 5letá záruka. 6mm bezpečnostní sklo je navíc ošetřené speciální technologií ROLSHIELD, která zabraňuje usazování vodního kamene a nečistot.

Náhradní díly pro sprchové dveře TDN2

TDN2

TDO1+TDO1

Čtvercový nebo obdélníkový sprchový kout s dvoukřídlými otevíracími dveřmi

Elegantní čtvercový sprchový kout TDO1+TDO1 plně uspokojí vaše požadavky na funkčnost i design. Speciální mechanismus umožňuje oboustranné otevírání dveří, díky kterému má sprchový kout opravdu velkorysý vstupní prostor. Komfort zvyšuje také magnetické těsnění dveří, které zajistí, že při sprchování neunikne ani kapka vody vedle. 6mm bezpečnostní skla jsou navíc ošetřena nejnovější technologií ROLSHIELD proti usazování nečistot a vodního kamene. Ke koutu TDO1+TDO1 poskytujeme prodlouženou 5letou záruku.

Náhradní díly pro sprchový kout TDO1+TDO1

TDO1+TDO1

TR1

Čtvrtkruhový sprchový kout s dvoukřídlými otevíracími dveřmi

Čtvrtkruhový sprchový kout TR1 s dvoukřídlými otevíracími dveřmi vám poskytuje komfortní vstupní prostor. Dveře umožňují oboustranné otevírání dovnitř i ven, což ocení nejen osoby se sníženou pohyblivostí. Pro sprchový kout TR1 jsme použili speciální magnetické těsnění dveří pro lepší uzavření koutu a jeho nepropustnost. Řada TOWER LINE se vyznačuje vysokou kvalitou a spolehlivostí všech použitých komponentů, proto vám na ni poskytujeme prodlouženou 5letou záruku. Pro milovníky originálního vzhledu nabízíme také variantu TR1 Design Plus.

Náhradní díly pro sprchový kout TR1

TR1

TR2

Čtvrtkruhový sprchový kout s dvoukřídlými otevíracími dveřmi

Čtvrtkruhový sprchový kout TR2 má speciální otočné profily se zdvihovým mechanismem pro oboustranné otevírání dveří. Poskytne vám tak opravdu široký a komfortní vstup do sprchovacího prostoru. Řada TOWER LINE je velmi variabilní a nabízí řešení do každé koupelny. Vyberte si také z dvou elegantních hliníkových profilů v provedení Brillant nebo Stříbro. Roltechnik vám poskytuje nadstandardní 5letou záruku. Pro milovníky originálního designu nabízíme variantu TR2 Design Plus.

Náhradní díly pro sprchový kout TR2

TR2

TR2 LIGHT

Čtvrtkruhový sprchový kout s dvoukřídlými otevíracími dveřmi

Čtvrtkruhový sprchový kout TR2 LIGHT používá speciální otočné profily se zdvihovým mechanismem, které umožňují otevírání dovnitř i ven a tím vám dávají možnost naplno využít opravdu komfortní vstupní prostor. Prodloužená 5letá záruka, profily z ušlechtilého hliníku a výplně z bezpečnostního skla ošetřené speciální technologií ROLSHIELD jsou zárukou kvality a technické vytříbenosti tohoto produktu.

Náhradní díly pro sprchový kout TR2 LIGHT

TR2 LIGHT

TZOL1+TZOP1

Čtvercový nebo obdélníkový sprchový kout se skládacími dveřmi a otočným systémem

Elegantní sprchový kout TZOL1+TZOP1 vás už na první pohled zaujme svými praktickými skládacími dveřmi, které zajišťují široký vstup do sprchy. Integrované závěsy Easy Clean jsou zapuštěné do roviny se sklem, což vypadá velmi elegantně a značně vám usnadňuje údržbu celého koutu. Při výrobě tohoto sprchového koutu jsme mysleli i na nejmenší detaily, a proto vám bez obav poskytujeme prodlouženou záruku 5 let. 6mm bezpečnostní sklo je navíc ošetřené speciální technologií ROLSHIELD, která zabraňuje usazování vodního kamene a nečistot.

Náhradní díly pro sprchový kout TZOL1+TZOP1

TZOL1+TZOP1

VANESSA NEO

Obdélníková akrylátová vana

Klasický obdélníkový tvar vany nikdy nezklame. Vyrobili jsme ji z akrylátu, který se vyznačuje svou odolností, dlouhou životností a příjemným povrchem. Velkou výhodou je příznivá cena. Na tuto vanu VANESSA NEO vám dáváme prodlouženou 10letou záruku.

VANESSA NEO

VIKI LUX - SANIPRO

Čtvrtkruhová hluboká sprchová vanička vyztužená technologií GREENSIR 

Díky hluboké vaničce VIKI LUX využijete svůj sprchový kout nejen na sprchování, ale třeba i na drobné ruční praní nebo mytí nohou. Tato sprchová vanička je velmi odolná - je totiž vyrobená moderní technologií GREENSIR. Velmi praktická je i integrovaná sedací plocha.

VIKI LUX - SANIPRO

WALK A

Bezrámová sprchová zástěna

Nabízíme vám moderní řešení sprchového koutu do vaší koupelny. Řada WALK IN LINE představuje promyšlené sprchové kouty s bezpečnostními prvky vhodné především do větších koupelen a designových interiérů. Velkou výhodou je možnost umístit sprchový kout jak do rohu místnosti, tak podél stěny. Bezpečnostní 8mm skla jsou vybavena technologií ROLSHIELD, která zabraňuje usazování nečistot včetně vodního kamene a mastnoty. Sprchování vám tak bude přinášet ještě větší radost než doposud!

Náhradní díly pro sprchovou zástěnu WALK A

WALK A

WALK G

Bezrámová sprchová zástěna

Bezrámová sprchová zástěna Walk G z řady Walk In Line se stane nejoblíbenějším místem pro vaši relaxaci. Možnost instalace sprchového panelu a sedátka dělá ze sprchových zástěn této řady bezbariérový sprchový kout s dostatečným prostorem. Čistý moderní design
Walk G vynikne zejména ve větších koupelnách a interiérech, a to hlavně díky čirým sklům a vzpěrám v povrchové úpravě Brillant a povrchové úpravě ROLSHIELD, zabraňující usazování nečistot. Výhodou sprchové zástěny je také možnost instalace podél stěny i do rohu místnosti.

Náhradní díly pro sprchovou zástěnu WALK G

WALK G

ZobrazitSkrýt podrobný popis trasyMapa stránek | Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů |

© 2018, ROLTECHNIK s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Nahoru ↑