Upravit stránku

HBR2

Čtvrtkruhový sprchový kout s dvoukřídlými otevíracími dveřmi

Sprchový kout z řady Hitech Line vás nadchne svou elegantností a nadčasovostí, kterou získal díky bezrámovému provedení. Tento sprchový kout má dvoukřídlé otočné dveře s neviditelným těsněním. Na první pohled vás zaujme i nový masivní pant s unikátním zdvihovým systémem, který navrhl přední italský designér Piet Billekens. Prodloužená 5letá záruka, snadná instalace a bezpečnostní sklo s povrchovou úpravou ROLSHIELD vás přesvědčí, že tenhle čtvrtkruhový sprchový kout prostě musíte mít.

HBR2
PIET BILLEKENS - ITALSKÝ DESIGNÉRSTĚNOVÝ PROFIL HITECHDesignový pant s revolučním pohybem - při zavřeníDesignový pant s revolučním pohybem - při částečném otevřeníHliníkový profil Brillant premium a prahová lištaVýplň bezpečnostních skel TransparentDesignový pant s revolučním pohybem - při úplném otevřeníMasivní chromovaná madla ze zinkové slitiny Zamak - pohled shoraDveřní magnetické těsnění pro maximální vodotěsnostTeleskopická vzpěra v chromované úpravě zajišťující stabilituMasivní chromovaná madla ze zinkové slitiny Zamak - pohled zepředu
 • Typy
  TypObjednací čísloRádiusInstalační rozměr (y)VýplňProfilŠířka vstupu (c)Způsob dodáníVýška (h)Cena bez DPH
  HBR2/900283-9000000-06-02 R550 870-895 Transparent Brillant premium 425 O 2010 mm 23 380 Kč
  HBR2/1000283-1000000-06-02 R550 970-995 Transparent Brillant premium 425 O 2010 mm 23 711 Kč

  *h - výška sprchového koutu včetně kotvících elementů

  ZPŮSOB DODÁNÍ:
  S - zboží SKLADEM  - dodání v nejbližším možném termínu
  O - zboží na OBJEDNÁVKU - termín dodání by neměl přesáhnout  14 pracovních dnů
  Z - zboží na ZAKÁZKU - termín dodání by neměl přesáhnout 30 pracovních dnů

  POZOR: Nominální rozměry sprchových stěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší, než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami rozměrů uvedených v souboru "TECHNICKÁ SPECIFIKACE", který je u produktů k dispozici ke stažení.
 • Ke stažení

  Soubory ke stažení

 • Prohlédnout naživo

  Kde můžu produkt vidět naživo?

  Jihomoravský kraj

  Zlínský kraj

Výhody sprchového koutu HBR2:

 • Profily jsou vyrobené z hliníku v provedení Brillant premium. Madla a panty ze zinkové slitiny zamak s elegantní úpravou chrom.
 • Kombinace bezpečnostního skla v síle 6 mm a 8 mm. Povrchová úprava ROLSHIELD zabraňuje usazování nečistot a vodního kamene.
 • Stěnový profil je snadno sestavitelný a umožňuje nastavení až do 25 mm, aniž by to mělo vliv na celkový estetický dojem.

Řada Hitech Line díky dokonalé souhře designu a technického provedení směle konkuruje velkým světovým značkám. My vám ke sprchovému koutu nabízíme ještě jeho odbornou montáž. Sprchový kout HBR2 můžete instalovat buď na nízkou sprchovou vaničku z litého mramoru, nebo rovnou na podlahu. Vytvoříte tak bezbariérový vstup.