Upravit stránku

PD3N

Sprchové dveře posuvné s oboustranným vstupem pro instalaci do niky

Posuvné sprchové dveře do niky mají masivní hliníkový rám v bílé barvě, a tak jsou velmi stabilní a odolné. Výhodou je oboustranné otevírání s osvědčeným systémem těsnění. Vybírejte sprchové dveře s výplní z 3mm bezpečnostního skla s povrchovou vrstvou ROLSHIELD nebo s výplní z polystyrolu. Na sprchové dveře máte možnost získat prodlouženou 5letou záruku.

PD3N
Výplň bezpečnostních skel TransparentVýplň bezpečnostních skel GrapeVýplň bezpečnostních skel RugiadaOboustranné otevírání dveří pro pohodlný vstupDveřní díly při zavřeníSpodní odklápění pro snadnou údržbuPD3N_Brillant

Výhody sprchových dveří PD3N:

  • Dveře jsou sestaveny z bílých hliníkových profilů, s nimiž ladí i barva magnetického těsnění. Také máte k dispozici několik typů výplní - transparent, chinchilla a rugiada.
  • Výplně z bezpečnostního skla jsou opatřené povrchovou vrstvou ROLSHIELD, která zabraňuje usazování nečistot a vodního kamene na skle. Aby sprchové dveře vydržely déle jako nové, doporučujeme je ošetřovat přípravky ROLSHIELD REFRESH CLEANER.
  • Posuvné dveře do niky umožňují oboustranný vstup do sprchového koutu.

Sprchové dveře PD3N jsou vhodné pro montáž jak rovnou na podlahu, tak v kombinaci se sprchovou vaničkou. Aby byla dodržena těsnost sprchových dveří, jejich bezproblémové fungování a dlouhá životnost, doporučujeme vám využít profesionální montáž za 1.190 Kč. Neváhejte nás kontaktovat.