Upravit stránku

Podlahové vpusti:

  • 1. MŘÍŽKA V naší nabídce naleznete mřížky v rozměru 102 × 102 mm nebo 143 × 143 mm. Materiál mřížky je leštěný nerezový plech nebo designová mřížka vyrobená z masivní nerezi, která vhodně doplní nový moderní styl interiérů.
  • 2. VODNÍ ZÁPACHOVÁ UZÁVĚRA Vodní zápachová uzávěra je určená pro prostory, kde se předpokládá časté využívání spojené s pravidelným odtokem vody do vpusti. Výška hladiny vodního sloupce v uzávěře je 50 mm, což odpovídá normě ČSN EN 1253. Průtok vody je 46 l/min.
  • 3. HRDLO VPUSTI Hrdlo vpusti má dostatečnou konstrukční výšku až 95 mm. Obvodové drážkování zjednodušuje zařezání hrdla do potřebné výšky. Dvě svislé drážky odvádí zbytkovou vlhkost, která proniká spárami mezi dlaždicemi, do těla vpusti. Hrdlo vpusti je vyrobeno z polypropylenu, který obsahuje UV stabilizátor proti stárnutí, blednutí a degradaci plastu.
  • 4. ŠIROKÝ LÍMEC VPUSTI Široký límec vpusti je konstruovaný tak, aby bylo možné bezpečné napojení na hydroizolaci stavby. Žebrování na spodní straně límce zabezpečuje stabilní usazení v podkladovém materiálu.
  • 5. TĚLO VPUSTI Těla vpustí jsou vyrobena z polypropylenu, který je odolný proti mechanickému, chemickému a teplotnímu poškození do 95 °C. Napojení je na odpadní trubku 50 mm. Stavební výška je 79 mm.
Znázornenie podlahové vpusty s číslami na opis
Znázornenie podlahové vpusty s číslami na opis
Nebyly nalezeny žádné produkty