Upravit stránku

PXR2N DESIGN PLUS

Čtvrtkruhový sprchový kout s dvoudílnými posuvnými dveřmi

Čtvrtkruhový sprchový kout PXR2N DESIGN PLUS vás už na první pohled zaujme elegantní výplní s potiskem. Výplň tvoří 6 mm bezpečnostní sklo s takovou pevností a odolností, že nepotřebuje vnitřní svislé profily jako oporu. Celý sprchový kout má tak odlehčenou konstrukci a působí velmi vzdušně a elegantně. Vysoce kvalitní profily Brillant a madlo z leštěného hliníku dodávají sprchovému koutu PXR2N DESIGN PLUS na nadčasovosti. Praktické uživatele jistě potěší nadstandardní 5letá záruka.

PXR2N DESIGN PLUS
Moderní potisk bezpečnostních skelMadlo z leštěného hliníku v úpravě BrillantTěsnící silikonový praporek zabraňující úniku vodyHorní ložiskové dvojpojezdy a magnetické těsněníHliníkový profil Brillant
 • Typy
  TypObjednací čísloInstalační rozměr (y)Způsob dodáníProfilVýška (h)Vstupní otvor (c)VýplňCena bez DPH
  PXR2N DESIGN PLUS532-900R55N-00-17 880–905 S Brillant 2000 mm 520 Potisk 11 149 Kč

  *h - výška sprchového koutu včetně kotvících elementů

  ZPŮSOB DODÁNÍ:
  S - zboží SKLADEM  - dodání v nejbližším možném termínu
  O - zboží na OBJEDNÁVKU - termín dodání by neměl přesáhnout  14 pracovních dnů
  Z - zboží na ZAKÁZKU - termín dodání by neměl přesáhnout 30 pracovních dnů

  POZOR: Nominální rozměry sprchových stěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší, než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami rozměrů uvedených v souboru "TECHNICKÁ SPECIFIKACE", který je u produktů k dispozici ke stažení.
 • Ke stažení

  Soubory ke stažení

 • Prohlédnout naživo

  Kde můžu produkt vidět naživo?

Výhody sprchového koutu PXR2N DESIGN PLUS

 • Pevné bezpečnostní sklo s potiskem je opatřeno speciální povrchovou vrstvou ROLSHIELD, která zabraňuje usazování nečistot a vodního kamene na skle.
 • Magnetické těsnění zajišťuje, že ze sprchového koutu neunikne ani kapka vody. Kombinace PVC profilů různé tvrdosti a magnetických pásků se nám osvědčila u všech našich sprchových koutů.
 • Masivní ložiskové pojezdy umožňují spodní odklopení posuvných dveří, což výrazně usnadňuje a urychluje jejich údržbu. Pro delší životnost a bezproblémový chod doporučujeme pojezdy pravidelně promazávat sanitárním mazivem.
 • PXR2N DESIGN PLUS vyrábíme ve standardní výšce 2 m. Lze ho instalovat rovnou na podlahu, akrylátovou vaničku nebo vaničku z litého mramoru.

Kdo si chce moderní čtvrtkruhový sprchový kout PXR2N DESIGN PLUS instalovat sám, ocení univerzálnost posuvných dveří. Doporučujeme vám však využít profesionální montáž za 1.500 Kč. Předejdete tak zbytečným problémům, jako je netěsnost sprchového koutu nebo špatná doléhavost a posun dveří, které se mohou projevit až po delší době používání.