Upravit stránku

TDN2

Dvoukřídlé sprchové dveře pro instalaci do niky, nebo pro kombinaci s boční stěnou UB

Dvoukřídlé sprchové dveře TDN2 představují velmi variabilní řešení do každé koupelny, protože je lze instalovat jak do niky, tak v kombinaci s boční stěnou. Ani těmto dveřím nechybí technické vychytávky typické pro řadu TOWER LINE. Zajistí vám nejen pohodlné sprchování, ale také vysokou spolehlivost, dlouhodobé bezproblémové užívání a dokonalou těsnost. Důkazem je prodloužená 5letá záruka. 6mm bezpečnostní sklo je navíc ošetřené speciální technologií ROLSHIELD, která zabraňuje usazování vodního kamene a nečistot.

TDN2
Rohový profil pro kombinaci s boční stěnou UBBezbariérové řešení - vstupní otvor až 1060 mmStandardní řešení s prahovou lištouProfil Stříbro (elox) umožňující oboustranné otevíráníKvalitní madlo z broušeného hliníkuTěsnicí silikonový praporek zamezující úniku vodySprchové dveře TDN2 a boční stěna UBTDN2_UB - nákresUB_TDN2 - nákres

Výhody dvoukřídlých dveří TDN2

  • Magnetické těsnění – pro dokonalé uzavření a těsnost sprchového koutu jsme zkombinovali dvě tvrdosti PVC materiálu, které nepustí ven ani kapku.
  • Profily EASY INSTALL – tyto speciálně vyvinuté profily usnadňují instalaci pevných skel a vyrovnávají stavební nepřesnosti.
  • Zdvihový mechanismus – dovoluje až 5mm zdvih dveří a jejich aretaci v 90°. Otočné profily umožňují pohodlné oboustranné otevírání dveří dovnitř i ven.

Dvoukřídlé sprchové dveře TDN2 jsou vhodné pro ty, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi kvalitou, spolehlivostí a designem. Vyberte si ze dvou variant profilů vyrobených z ušlechtilého hliníku. Elox neboli Stříbro s pasivační úpravou a Brillant, který je vyleštěn do vysokého lesku a blýskne se tak v každé koupelně. Pro správnou funkci a především těsnost sprchového koutu je vždy nutná odborná instalace. Proto vám doporučujeme využít naši profesionální montáž za 1.990 Kč.