Upravit stránku

WALK A

Bezrámová sprchová zástěna

Nabízíme vám moderní řešení sprchového koutu do vaší koupelny. Řada WALK IN LINE představuje promyšlené sprchové kouty s bezpečnostními prvky vhodné především do větších koupelen a designových interiérů. Velkou výhodou je možnost umístit sprchový kout jak do rohu místnosti, tak podél stěny. Bezpečnostní 8mm skla jsou vybavena technologií ROLSHIELD, která zabraňuje usazování nečistot včetně vodního kamene a mastnoty. Sprchování vám tak bude přinášet ještě větší radost než doposud!

WALK A
Kování v povrchové úpravě BrillantVýplň bezpečnostních skel TransparentHliníkový profil Easy InstallIntegrované rohové kování v úpravě BrillantOchranná hliníková lišta v provedení BrillantTeleskopická vzpěra zajišťující stabilituUpevnění teleskopické vzpěry k zástěněUpevnění teleskopické vzpěry ke zdiTěsnění mezi napojením skelIntegrované rohové kování v úpravě Brillant_1Kování v povrchové úpravě Brillant

Co vám nabídne WALK A

  • bezrámový sprchový kout
  • bezbariérový přístup
  • ochranná hliníková lišta na spodních hranách skel
  • dlouhá životnost s minimálním mechanickým opotřebením
  • kovové prvky s profilem Brillant
  • možnost objednání jakéhokoliv skla v provedení „mirror effect“

Při zakoupení sprchového koutu Roltechnik a. s. máte možnost profesionální instalace přímo výrobcem.

Chcete ukázat, kdo je na světě nejkrásnější? Váš sprchový kout to může umět.

V tabulce je nejprve označení způsobu dodání produktu s touto úpravou "Z", což znamená výrobu NA ZAKÁZKU. Dodávka takového výrobku by neměla přesáhnout 30 dní. Vedle uvedený rozsah rozměru stěny od-do určuje také cenu příplatku za provedení úpravy MIRROR EFFECT, jehož výši vidíte v posledním sloupečku tabulky. Více informací o MIRROR EFFECT.

dodánírozsah rozměru stěnypříplatek v kč bez DPH
Z0–500 mm+ 2384 Kč
Z501–1000 mm+ 7140 Kč
Z1001–1500 mm+ 10322 Kč