Upravit stránku

WALK B

Bezrámová sprchová zástěna

Využijte bohaté nabídky sprchových koutů z řady WALK IN LINE s bezrámovou zástěnou. Tato série nepoužívá žádné pohyblivé mechanismy, jako jsou panty nebo pojezdy k otevírání dveří, nedochází proto k mechanickému opotřebení a mnohonásobně se tak prodlouží životnost sprchového koutu. Díky širokému výběru instalačních rozměrů je sprchový kout WALK B vhodný do téměř každé koupelny.  Pokud by přece jen nabízené rozměry neseděly, rádi zpracujeme individuální řešení. Bezpečnostní 8mm skla jsou vybavena technologií ROLSHIELD.

WALK B
Upevnění kování v povrchové úpravě BrillantVýplň bezpečnostních skel TransparentHliníkový profil Easy InstallIntegrované rohové kování v úpravě BrillantOchranná hliníková lišta v provedení BrillantTeleskopická vzpěra zajišťující stabilituUpevnění teleskopické vzpěry k zástěněUpevnění teleskopické vzpěry ke zdiTěsnění mezi napojením skel	Integrované rohové kování v úpravě Brillant_1Upevnění kování v povrchové úpravě Brillant

Co vám nabídne WALK B

  • bezbariérový přístup
  • velké skleněné výplně z 8 mm bezpečnostního skla
  • povrchová úprava skla ROLSHIELD, která zabraňuje usazování veškerých nečistot
  • ochranná hliníková lišta na spodních hranách skel
  • integrované kování rohového napojení skel
  • možnost objednání jakéhokoliv skla v provedení „mirror effect“

Při zakoupení sprchového koutu Roltechnik a. s. máte možnost profesionální instalace přímo výrobcem.

Chcete ukázat, kdo je na světě nejkrásnější? Váš sprchový kout to může umět.

V tabulce je nejprve označení způsobu dodání produktu s touto úpravou "Z", což znamená výrobu NA ZAKÁZKU. Dodávka takového výrobku by neměla přesáhnout 30 dní. Vedle uvedený rozsah rozměru stěny od-do určuje také cenu příplatku za provedení úpravy MIRROR EFFECT, jehož výši vidíte v posledním sloupečku tabulky. Více informací o MIRROR EFFECT.

dodánírozsah rozměru stěnypříplatek v kč bez DPH
Z0–500 mm+ 2384 Kč
Z501–1000 mm+ 7140 Kč
Z1001–1500 mm+ 10322 Kč