Upravit stránku

WALK I

Bezrámová sprchová zástěna

Walk I z moderní řady Walk In Line poskytuje svým uživatelům dostatečný komforní prostor. Tvarování zástěny s předsíňkou je dostatečně velké pro relaxaci i osobní hygienu. Jedinečný moderní design této sprchové bezrámové zástěny doplňují čirá bezpečnostní skla, vzpěry a kování v úpravě Brillant. Povrchová úprava skel ROLSHIELD zabraňuje usazování nečistot a vodního kamene. Nepřehlédnutelným doplňkem se Walk I stane zejména ve větších koupelnách moderních interiérů. Kout doporučujeme kombinovat s masážním panelem.

WALK I
Ochranná hliníková lišta v provedení BrillantVzpěra zajišťující stabilituIntegrované rohové kování v úpravě Brillant_1Integrované rohové kování v úpravě BrillantUpevnění vzpěry k zástěněHliníkový profil Easy InstallUpevnění vzpěry ke zdiUpevnění kování v povrchové úpravě BrillantTěsnění mezi napojením skelVýplň bezpečnostních skel Transparent
 • Typy
  TypObjednací čísloVýplňZpůsob dodáníProfilVýška (h)Cena bez DPH
  WALK I/1500942-1500000-00-02 Transparent O Brillant 2026 mm 25 033 Kč

  *h - výška sprchového koutu včetně kotvících elementů

  ZPŮSOB DODÁNÍ:
  S - zboží SKLADEM  - dodání v nejbližším možném termínu
  O - zboží na OBJEDNÁVKU - termín dodání by neměl přesáhnout  14 pracovních dnů
  Z - zboží na ZAKÁZKU - termín dodání by neměl přesáhnout 30 pracovních dnů

  POZOR: Nominální rozměry sprchových stěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší, než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami rozměrů uvedených v souboru "TECHNICKÁ SPECIFIKACE", který je u produktů k dispozici ke stažení.
 • Ke stažení

  Soubory ke stažení

 • Prohlédnout naživo

  Kde můžu produkt vidět naživo?

  Jihomoravský kraj

Co vám nabídne sprchová zástěna WALK I

 • dlouhá životnost a téměř žádné opotřebení, díky absenci pojezdů a mechanismů
 • dostatečný komfortní prostor
 • designové vzpěry, lišty a kování v úpravě Brillant
 • čirá bezpečnostní 8mm skla 

Montáž vaší sprchové bezrámové zástěny Walk I provedou rádi zkušení technici Roltechniku, kteří mají s montáží našich produktů každodenní zkušenosti. Prohlédněte si na našem webu ceník instalací. Všechny zástěny z řady Walk In Line doporučujeme instalovat přímo na dlažbu, velkorozměrovou vaničku z litého mramoru, nebo jiné nízké vaničky s vysokou pevností.

Povrchová úprava skel ROLSHIELD, zabraňující usazování nečistot, včetně vodního kamene a mastnoty, vydrží při správné údržbě na sklech 
až 10 let
. Poté je možné ji oživit obnovovací sadou ROLSHIELD COMPLETE CARE.

Nenašli jste požadovaný instalační rozměr, nebo potřebujete víc informací o bezrámové sprchové zástěně WALK I? Napište nám!

Chcete ukázat, kdo je na světě nejkrásnější? Váš sprchový kout to může umět.

INOVACE MIRROR EFFECT Praktické zrcadlo navíc – další rozměr pro váš sprchový kout

V tabulce je nejprve označení způsobu dodání produktu s touto úpravou "Z", což znamená výrobu NA ZAKÁZKU. Dodávka takového výrobku by neměla přesáhnout 30 dní. Vedle uvedený rozsah rozměru stěny od-do určuje také cenu příplatku za provedení úpravy MIRROR EFFECT, jehož výši vidíte v posledním sloupečku tabulky. Více informací o MIRROR EFFECT.

dodánírozsah rozměru stěnypříplatek v kč bez DPH
Z0–500 mm+ 2384 Kč
Z501–1000 mm+ 7140 Kč
Z1001–1500 mm+ 10322 Kč