Upravit stránku

Precizní zpracování našich výrobků slaví úspěchy již od roku 1991 nejen v ČR, ale i na nejnáročnějších trzích, jako je Německo, Rakousko, Švýcarsko a další. Produkty ROLTECHNIK si užívají spokojení zákazníci ve 25 zemích světa. A další přibývají. Dáváme si totiž záležet na každém detailu.

Splníme rovněž jakýkoliv požadavek na atypické řešení. Vždy se Vám budeme snažit vyjít vstříc. Inovujeme design výrobků ve spolupráci s nejlepšími italskými mistry a nové technologie ROLTECHNIK certifikují nejnáročnější německé autority.

Vedení společností ROTH a ROLTECHNIK
Servisní vozy ROLTECHNIK

Jsme rádi, že můžeme být svědky Vašich prvních zkušeností s voňavou koupelí. Těší nás, když poskytneme kulisy Vašim dětským hrám plným fantazie a smíchu. S opravdovou péčí Vás provázíme každým krokem Vašeho dospívání a neopustíme Vás, ani když se nebudete cítit zrovna nejlépe. Nabijeme Vás energií nebo pomůžeme zrelaxovat Vaše prací unavené tělo. Každý si najde to své.
ROLTECHNIK je s Vámi už od roku 1991. Děkujeme, že jste s námi. ROLTECHNIK – Shower for life.

Ondřej Šlahař

Asistent marketingu

Důkazem našich slov jsou certifikáty kvality a úspěchy
na nejnáročnějších světových trzích.

Naše vybavení do koupelen je určeno i pro velké rodiny, i my jsme rodinné typy a proto jsme se také v roce 2016 do jedné velké rodiny přidali. Společnost Roltechnik se stala členem skupiny Roth Industries, která sídlí v Německu. Roth je nadnárodní výrobce energetických a sanitárních systémů s celosvětovým zastoupením a nás toto spojení naučilo především vyšší preciznosti, dotažení i těch nejmenších detailů k dokonalosti a umění obstát i na nejnáročnějších světových trzích.

Více informací o naší široké, spolehlivé a silné rodině najdete na www.roth-industries.de

Pro Vás, naše zákazníky, náš svazek znamená dlouhodobou spolehlivost a stabilitu v našem partnerství, stejně tak jako zvyšuje důraz na kvalitu a inovace v budoucnosti. 

Ze zákulisí české výroby

Víme jak je koupelna důležité místo pro chod rodiny, osobního prostoru i intimního života. Do výroby proto dáváme srdce a na ploše velikosti 70 000 průměrně velkých koupelnových předložek tvoříme produkty pro Vaše skvělé životní okamžiky.

Račte dál. Zveme vás na návštěvu

Jak vyrábíme sprchové vaničky

Chcete se nás na něco zeptat? Těšíme se na vaši zprávu!