Upravit stránku

Příspěvky diskuse


  • Koupil jsem sprchový kout roltechnik s akrylátovou vaničkou tl. 5mm.Mám ji při montáži podmazávat?A jestli ano,zda to může být montážní pěna pro lepší izolaci.Děkuji za odpovědˇ.

  • Dobrý den, mám od Vás zakoupen sprchová kout: Zástěna sprchová boční Roltechnik sklo GBP1 900x2000mm brillant/trasparent a Zástěna sprchová dveře Roltechnik sklo GDOL1 900x2000mm brillant/trasparent. Při montáži se zjistilo, že sprchový kout nejde tak lehce namontovat z důvodu nerovnosti podlahy. Chci se zeptat zda je reálné seříznout spodní hranu skla ve sklonu podlahy? Takzvaně odříznout proužek 0-5mm aniž by hrozilo poškození skla? Doporučili by jste řezat vodním paprskem, laserem, diamantem nebo sklo zbrousit? Nevím zda se jedná o kalené sklo, nebo sklo z bezpečnostní fólií atd. Máte s tím nějaké zkušenosti? Mockrát děkuji. Červenka Lukáš

  • Dobrý den, prosím o informaci, jde-li vyrobit sprchový kout typu GB+GDO1 o rozměrech 900x12000mm s výplní satinato, popř. navýšení ceny a termín dodání od objednání. Děkuji.

  • Dobrý den, chtěl bych koupit dvoudílné posuvné dveře do niky o zamýšleném půdorysu 90 x 116 cm. Nika je celá obložená dlažbou a obklady (bez vaničky), šířka niky v oblasti zástěny je 116,5 cm. Vybral jsem si zástěnu AMD2/1200 620-1200000-00-02 Transparent 1100–1200. Mám dvě otázky. Jak přibližně vysoká je, prosím, lišta pod posuvnou částí dveří, zabraňující vytečení vody ze sprchového koutu? Druhá otázka míří k tomu, že nechápu smysl poznámky uváděné na webu: "Nominální rozměry sprchových stěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší, než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami rozměrů uvedených v souboru "TECHNICKÁ SPECIFIKACE", který je u produktů k dispozici ke stažení." Co tím myslíte? Hrozí v mém případě nějaký problém? Děkuji za odpověď.

    • Dobrý den, sprchové dveře AMD2/1200 má prahovou lištu o výšce 10 mm a lze je instalovat, jak popisujete, přímo na podlahu. Jen je nutné mít dobře vyřešenou stavební připravenost, které se týká Vámi zmíněná poznámka z webu. Důležité je, aby spádování k odtoku začínalo až uvnitř koutu, rám nebo kolejnice koutu musí být usazeny na vodorovnou dlažbu. K tomu Vám pomůže tabulka variant s instalačními rozměry a soubor technické specifikace, které v katalogu nebo na našem webu u každého produktu najdete. TS pro AMD2 přikládám k mailu, uvidíte tam detaily napojení na stěny s rozměry. Omlouvám se za pozdní odpověď, kolega Vám již vše vysvětlil po telefonu, tak snad je to vše v pořádku. Mějte se pěkně